Hakkımızda

İzmir Organizasyon Hakkımızda

Deneyimli ve uzman kadrosuyla on iki yıllık profesyonel geçmişiyle faaliyet gösteren İzmir Organizasyon, yaratıcı düğün organizasyonu seçenekleri ile hayallerinizi gerçekleştiriyor. Genç ve uzman kadronun birlikte harmanlandığı firmamız; düğün, evlilik teklifi, organizasyonlar, süsleme ve reklamcılık gibi alanlarda ses getiren işler yapmaya devem ediyor.

Sizlerin isteği doğrultusunda AR-GE ekibimiz tarafından empati kurularak hazırlanan, birbirinden farklı düğün organizasyonu seçeneklerimiz ile bu özel gününüzü peri masalına dönüştürüyoruz.

İzmir Organizasyon’un ofisi merkezi bir konumda olduğu için ulaşım kolaydır. 3000 metre karelik geniş bir alanı kaplayan ofis, depo ve açık otoparkının aynı yerde olması organizasyonların daha hızlı planlanıp hayata geçirilmesinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede düğün stresi yaşamadan mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

Düğün Organizasyonu Ekibi

İzmir Organizasyon bünyesinde yirmi daimi ofis çalışanı ve üç yüzü geçkin saha çalışan bulunmaktadır. Çalışanlarımızın her biri uzman eğitim ekibi tarafından çeşitli eğitimlerden geçirilir. Ofis çalışanlarından saha ekibine, depo ekibinden organizasyon sorumlularına kadar herkes, birden fazla alanda kendini geliştirir. Bunlar balon süsleme teknikleri, havai fişek eğitimi, süslemeler, animasyon ya da catering hizmetleri gibi düğün organizasyonu için gerekli bütün eğitimler verilir. Bu sayede bütün ekipler empati kurarak organizasyonu kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Düğün Organizasyonu AR-GE Ekibi

Düğün organizasyonu alanında ilk ve tek AR-GE ekibine sahip firmayız. AR-GE ekibimizde on bayan beş erkek çalışan bulunmaktadır. Bu tür organizasyonlarda bayanların yenilikçi ve yaratıcı düğün organizasyonları fikirlerinin daha çok olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle çoğunluğu bayanlardan oluşan araştırma ve geliştirme ekibimiz, organizasyonun her aşamasında yer alarak sizlere unutulmaz evlenme teklifi fikirleri sunmaya devam ediyor.