FORGOT YOUR DETAILS?

İzmir Organizasyon Hakkımızda

Deneyimli ve uzman kadrosuyla on iki yıllık profesyonel geçmişiyle faaliyet gösteren İzmir Organizasyon, yaratıcı düğün organizasyonu seçenekleri ile hayallerinizi gerçekleştiriyor. Genç ve uzman kadronun birlikte harmanlandığı firmamız; düğün, evlilik teklifi, organizasyonlar, süsleme ve reklamcılık gibi alanlarda ses getiren işler yapmaya devem ediyor.

Sizlerin isteği doğrultusunda AR-GE ekibimiz tarafından empati kurularak hazırlanan, birbirinden farklı düğün organizasyonu seçeneklerimiz ile bu özel gününüzü peri masalına dönüştürüyoruz.

İzmir Organizasyon’un ofisi merkezi bir konumda olduğu için ulaşım kolaydır. 3000 metre karelik geniş bir alanı kaplayan ofis, depo ve açık otoparkının aynı yerde olması organizasyonların daha hızlı planlanıp hayata geçirilmesinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede düğün stresi yaşamadan mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

Düğün Organizasyonu Ekibi

İzmir Organizasyon bünyesinde yirmi daimi ofis çalışanı ve üç yüzü geçkin saha çalışan bulunmaktadır. Çalışanlarımızın her biri uzman eğitim ekibi tarafından çeşitli eğitimlerden geçirilir. Ofis çalışanlarından saha ekibine, depo ekibinden organizasyon sorumlularına kadar herkes, birden fazla alanda kendini geliştirir. Bunlar balon süsleme teknikleri, havai fişek eğitimi, süslemeler, animasyon ya da catering hizmetleri gibi düğün organizasyonu için gerekli bütün eğitimler verilir. Bu sayede bütün ekipler empati kurarak organizasyonu kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Düğün Organizasyonu AR-GE Ekibi

Düğün organizasyonu alanında ilk ve tek AR-GE ekibine sahip firmayız. AR-GE ekibimizde on bayan beş erkek çalışan bulunmaktadır. Bu tür organizasyonlarda bayanların yenilikçi ve yaratıcı düğün organizasyonları fikirlerinin daha çok olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle çoğunluğu bayanlardan oluşan araştırma ve geliştirme ekibimiz, organizasyonun her aşamasında yer alarak sizlere unutulmaz evlenme teklifi fikirleri sunmaya devam ediyor.

Uğur Candan

Uğur Candan

Uğur Candan

Uğur Candan

Düğün Organizasyonunda Kullanılan Ekipmanlar

Masadan çiçeklere, havai fişekten sis bombalarına, uçan balonlardan ses sistemlerine, 360 derece çekim yapabilen kameralardan kostümlere kadar organizasyon için gerekli olabilecek bütün ekipmanlar firmamızda mevcuttur. Gerekli ekipmanları farklı yerlerden toplamak hem zaman kaybına neden olur hem de organizasyonda aksamalara. İzmir Organizasyon da çatal-bıçaktan son teknoloji kameralara kadar bütün ekipmanlar depomuzda mevcuttur. Ani gelişen organizasyonlar bile ekipmanlarımız hazır olduğu için kısa sürede hayata geçirilir.

İzmir Organizasyon’a 7/24 Ulaşılabilirlik

İzmir Organizasyon’a internet, telefon, faks, cep telefonu, mail ve sms gibi iletişim araçlarıyla 7/24 ulaşabilirsiniz. Düğün Organizasyonu ile ilgili bilgi almak istediğiniz konuyu ve sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

İzmir Organizasyon Memnuniyet Garantisi

Profesyonel ekipleri, kaliteli ve teknolojik ekipmanları, birbirinden farklı hizmetleri, 7/24 erişilebilirliği ile sizlere %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Evlilik teklifinizden başlayıp düğün organizasyonu sonuna kadar bütün organizasyonu kendi ekibimiz ve ekipmanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz için memnuniyet garantisi İzmir Organizasyon tarafından sağlanır.

Organizasyon Alanında Türkiye’nin Her Yerindeyiz

Organizasyonlarımız sadece İzmir de değil Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirilmektedir. Siz yeter ki isteyin biz ekip ve ekipmanlarımızla bulunduğunuz şehre gelerek hayallerinizi gerçekleştirelim.

Profesyonel Düğün DJ Kiralama

TOP
×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp